آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار روابط عمومی

اخبار انجمن

گرامیداشت روز روابط‌عمومی در خانه هنرمندان ایران

Cap0-0-z

 دومین دوره بزرگداشت هفته روابط‌عمومی‌ به مناسبت گرامیداشت این روز، توسط کانون روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و تبلیغات خانه تئاتر در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. این مراسم که با بخش‌ها و برنامه‌های متنوع و حضور مهمانان ویژه تدارک دیده شده، در ساعت ۱۵:۰۰ روز سه‌شنبه، دوم خرداد۱۴۰۲، در سالن استاد جلیل شهناز این مجموعه برگزار می‌شود. در این مراسم، قربانعلی تنگ شیر ... بیشتر بخوانید »

کارگاه آموزشی روابط‌عمومی برگزار شد

photo_2023-05-17_12-41-02

در آستانه روز ارتباطات و روابط‌عمومی به همت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری سیرجان، مراسم تجلیل از روابط‌عمومی‌های شهرستان همراه با ارائه کارگاه آموزشی در این حوزه، برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، دکتر قربانعلی تنگ‌شیر، مدرس ارتباطات، نایب‌رییس و عضو هیئت‌مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی کشور به دعوت شهرداری سیرجان در این مراسم حضور یافت. عمده مباحث مطرح شده ... بیشتر بخوانید »

رقابت رسانه ها، در ارائه محتوای متمایز و بکارگیری تکنولوژی های جدید است

C5pcxcxxc

 شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا) || با توجه به اخباری مبنی بر وجود تکنولوژی های پیشرفته در حوزه خبر و اطلاع رسانی، به نظر می رسد رسانه ها و روزنامه نگاران ما با چالش های زیادی در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری روبرو خواهند بود، اما مهم ترین تغییرات رسانه های ما باید در چه بخش هایی باشد تا ... بیشتر بخوانید »

روابط‌عمومی؛ پاشنه آشیل تعطیلات نوروز

Cap-00xc

اولین و مهمترین هدف روابط‌عمومی‌ در ایام نوروز باید اطمینان از انتقال اطلاعات درست به گردشگران و مسافران باشد. این اطلاعات شامل دسترسی گردشگران و مسافران به اطلاعات صحیح در خصوص جزییات مقصد، هتل‌ها، مکان‌های دیدنی، کمپ‌ها، مسیرهای ترافیکی، قوانین و مقررات و تمامی اطلاعات موردنیاز گردشگران است.  به‌علاوه ارسال اطلاعات ضروری و مهم به رسانه‌ها در خصوص خدماتی که ... بیشتر بخوانید »

مدیرکل روابط‌عمومی راه‌آهن بازنشسته شد

Capcxcx0-0-0ture

    به نام یگانه هستی بخش زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد چه زود گذشت از کودکی ام تا دبیرستان چه زود گذشت، از دبیرستان تا پایان دانشگاه چه زود گذشت و از شروع خدمت در راه آهن تا ... بیشتر بخوانید »

انتصاب مدیرکل دفتر ترویج، روابط‌عمومی سازمان امور اراضی

Cap-00-0-0-0tureddfdf

 مهندس رضا افلاطونی طی حکمی سیدشهاب سید محسنی را به سمت مدیرکل دفتر ترویج، روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان امور اراضی کشور منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان امور اراضی کشور،  دراین حکم آمده است: ترویـج اهـداف و برنـامه های سازمان در قالب برنامه های جامع و منســجم و اطلاع رسانی صـحیح و فراگیر وبرنـامه ریزی در جهت ... بیشتر بخوانید »

در باب ضرورت تدوین “برنامه مدیریت بحران”

C5ptqure

  مهدی باقریان از بزرگان ارتباطات آموخته‌ایم که فرمودند “بحران” یک واقعیت زندگی است. بحران همیشه ممکن است اتفاق بیافتد. بحران می‌تواند هر کشور و هر سازمانی را در هر لحظه تحت تاثیر قرار دهد به شرطی که سازمان‌ها و شرکت‌ها در نحوه تفکر خود در مورد مدیریت بحران به عنوان یک عامل حیاتی کم کاری نکنند. یک رویداد و ... بیشتر بخوانید »

مهمترین چالش‌های روابط‌عمومی و رسانه‌ها

C5pweewture

‭۱- ‬درک‭ ‬نادرست‭ ‬دو‭ ‬طرف‭ ‬از‭ ‬یکدیگر‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬رسانه‌ها‭ ‬را‭ ‬دچار‭ ‬مشکل‭ ‬ساخته‭ ‬است؛‭ ‬رسانه‌ها‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬را‭ ‬تبلیغاتی‭ ‬برای‭ ‬مخفی‭ ‬کردن‭ ‬نقاط‭ ‬ضعف‭ ‬سازمان‌ها‭ ‬می‌دانند‭.‬ ۲-‭ ‬توقعات‭ ‬نابجای‭ ‬دو‭ ‬طرف‭ ‬از‭ ‬یکدیگر؛‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬مایل‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬انتظار‭ ‬دارد‭ ‬که‭ ‬رسانه‭ ‬همه‭ ‬دیدگاه‭ ‬ها،‭ ‬خبرها‭ ‬و‭ ‬مطالب‭ ‬روابط‭ ‬عمومی‭ ‬را‭ ‬بازتاب‭ ‬دهد‭ ‬و‭ ‬رسانه‭ ‬هم‭ ‬توقع‭ ‬دارد‭ ‬که‭ ... بیشتر بخوانید »

اجرای پروژه های بهبود عملیات تامین مالی واعتباری دربانک توسعه تعاون

16714623427876vnp7cqn1e7m7pe5qq5ep24mvs

پروژه های بهبود عملیات تامین مالی و اعتباری بانک توسعه تعاون تشریح شد. معاون مدیر عامل در امور عملیات بانکی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی با محوریت ارائه راهکارهای اجرایی‌ و شتاب دهنده مسیر تحول بانک توسعه تعاون در تشریح تحول در رویه های تامین مالی و تخصیص اعتباراعلام کرد: تغییرات در تامین مالی در نظام بانکی در ... بیشتر بخوانید »

رسانه های تخصصی بی کیفیت؛ روابط‌عمومی‌ها مراقب باشند!

C5ptwwwure

نویسنده: دکتر عادل میرشاهی (مدرس و مشاور روابط‌عمومی) ارتباط رسانه‌ای بی شک یکی از مهمترین ابعاد فعالیت روابط‌عمومی‌هاست. روابط‌عمومی‌ها نیاز به افکار عمومی دارند و رسانه ها نیاز به خبر و در این مصاف تعاملی میان این دو بخش از گذشته ها برقرار بوده و هر دو از یکدیگر منتفع شده اند. در سال های اخیر با توسعه فضای مجازی ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top