آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » بایگانی نویسنده: manager

بایگانی نویسنده: manager

آثار انتشاراتی برتر حوزه کرونا در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی معرفی خواهند شد

6103108-photo_۲۰۲۰-۱۰-۰۱_۱۶-۲۴-۵۲

  «آثار انتشاراتی در حوزه کرونا» و «حمایت از انتشار آثار علمی روابط‌عمومی» در پانزدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی مورد تاکید ویژه قرار گرفته است. رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی با بیان این مطلب گفت: آثار منتشره و مرتبط با موضوع کرونا و همچنین حمایت از آثار علمی حوزه روابط عمومی به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار می ... بیشتر بخوانید »

برگزاری سومین جلسه از وبینارهای روابط عمومی حرفه ای

2687603-1328554_692

 سید جمال هادیان رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات که به عنوان سخنران در سومین جلسه از وبینارهای روابط عمومی حرفه ای این شرکت حضور داشت با اشاره به مطلب فوق افزود: امروزه هوش مصنوعی با تحلیل اخبار، بازخورد و شناساندن سلیقه مخاطبان می تواند گام بعدی روابط عمومی ها را به آن ها نشان دهد و در ... بیشتر بخوانید »

تسلیت به آقای غلامعباس افشار

photo_۲۰۲۰-۰۹-۲۲_۲۰-۵۴-۴۰

خبر درگذشت فرزند عزیز آقای غلامعباس افشار، تأسف و تأثر بسیار زیاد ما را به همراه داشت. فقدان آن عزیز را به آقای افشار و خانواده محترم تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال برای روح بلندش، غفران و رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر جمیل خواهانیم. آقای دکتر غلامعباس افشار پیش از این عضو سابق هیات مدیره انجمن متخصصان روابط ... بیشتر بخوانید »

انتصاب مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت مهندسی آبفای کشور

index

حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طی حکمی سید علی سیدزاده را به عنوان مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آبفای کشور منصوب کرد و همچنین، از زحمات محمد خلیلی پیر، مدیرکل سابق این دفتر، تقدیر و تشکر به عمل آمد. سید علی سیدزاده پیش از این، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف، خدمات مشترکین و ... بیشتر بخوانید »

مدیر عامل بانک رفاه: ضرورت توجه به بانکداری مجازی جهت رفاه بیشتر مشتریان

درگذر از عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات و ورود به عصر مجازی و با ارتقاء یافتن سطح زندگی فردی و اجتماعی بشر، حرکت دولت ها نیز به سوی جامعه اطلاعاتی و مجازی، الزامی گریز ناپذیر است. با نهادینه شدن تکنولوژی های فناوری اطلاعات در دولت الکترونیک و نفوذ در زیرساخت‌های فنی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، امکان انجام تمامی تعاملات هر ... بیشتر بخوانید »

تسلیت به نائب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی

photo_۲۰۲۰-۰۸-۱۵_۰۹-۵۷-۵۷

  جناب آقای سعید معادی نائب رئیس محترم انجمن متخصصان روابط عمومی خبر تأسف‌بار فقدان برادر بزرگوار جنابعالی، ما را داغدار کرد. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترم آن عزیز از دست رفته، صمیمانه تسلیت می‌گوییم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت داریم. حسین امامی رئیس انجمن ... بیشتر بخوانید »

رییس انجمن متخصصان روابط عمومی/ مسئولان چرا نمی‌توانند به مطالبات و انتقادات پاسخ دهند؟

157215356

«حسین امامی» مدرس دانشگاه و پژوهشگر رسانه‌های نوین می‌گوید: نهادهای دولتی به دلیل ممنوعیت استفاده حداکثری از شبکه های اجتماعی، امکان حضور پررنگ و واکنش سریع به شایعات و اخبار جعلی را ندارند. فیلترینگ باعث شده مسئولان پاسخ مطالبات و انتقاداتی را که مردم مثلا در تلگرام مطرح می کنند در سایت یا پلتفرم دیگری که کمترین بازدیدکننده و مخاطب ... بیشتر بخوانید »

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

344343

اشاره جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، جشنواره‌ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط‌عمومی‌هاست که توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی همه ساله برگزار می گردد. این انجمن با استعانت از پروردگار متعال و به پشتوانه همیاری و همدلی صاحب‌نظران و متخصصان و با حمایت و همکاری دست‌اندرکاران روابط‌عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان ... بیشتر بخوانید »

روش‌های شکل‌گیری و پرورش نگرش مثبت مدیران و کارکنان نسبت به روابط‌عمومی

54544545

  در پی فراخوان انجمن متخصصان روابط عمومی مبنی بر پاسخ به این پرسش که راهکار شما برای تغییر نگرش مثبت مدیران و همکاران سازمان به روابط عمومی چیست مهدی باقریان رئیس موسسه و مدیرعامل انتشارات کارگزار روابط عمومی، عضو هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی مقاله زیر را بدین منظور تهیه و تنظیم شده است: برایند تحقیقات و نظرات، ... بیشتر بخوانید »

راهکار شما برای تغییر نگرش مثبت مدیران و همکاران سازمان به روابط عمومی چیست؟

554454545

اشاره راهکار شما برای تغییر نگرش مثبت مدیران و همکاران سازمان به روابط عمومی چیست؟ این پرسش توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی برای نظرخواهی از استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی و سایر علاقمندان مطرح شد. تاکنون تعدادی از شاغلان روابط‌عمومی به این پرسش پاسخ دادند که در وب‌سایت و کانال تلگرامی انجمن و همچنین شارا منتشر شد. بیایید تعدادی از ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top