آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » بایگانی نویسنده: manager

بایگانی نویسنده: manager

انجمن متخصصان روابط عمومی ۲۳ ساله شد

54455

 به منظور ارتقای جایگاه علمی روابط عمومی‌های کشور انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران در خرداد ماه سال ۱۳۷۸ تشکیل شد. این انجمن نهاد تخصصی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که توسط جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی تاسیس شده و با مجوز کمیسیون ماده ۱۰ احزاب فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است. اهداف ایجاد ارتباط ... بیشتر بخوانید »

تقویت اعتماد عمومی

544545

پیشنهاد متخصصان روابط‌عمومی‌ به رییس‌جمهور: تقویت اعتماد عمومی نکاتی که باید سریعاً به دولت یادآوری کرد جلب اعتماد عمومی است. آمار کاهش مشارکت در انتخابات – احساس بی پناهی و بی کسی جامعه و نشنیدن صدای مردم همه اینها به آمار کاهش اعتماد عمومی افزوده می‌شود و در نتیجه آرامش عمومی از بین می‌رود. عدم توجه به نهادهای مدنی و ... بیشتر بخوانید »

ایجاد سازمان روابط‌عمومی‌های کشور

ttrrt

انتخاب متولی برای ساماندهی، مدیریت، برنامه‌ریزی و هماهنگی روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی با عنوان سازمان روابط‌عمومی‌های کشور که بتواند به صورت مستقل پیگیر مسائل ساختاری، صنفی، علمی و آموزشی روابط‌عمومی‌ها ( بخش‌های دولتی و خصوصی) باشد. این سازمان با همفکری و مشاوره با انجمن‌های تخصصی و صنفی، اساتید و صاحب‌نظران این حوزه ابتدا نسبت به آسیب‌شناسی وضعیت موجود ... بیشتر بخوانید »

انجمن متخصصان روابط عمومی درگذشت کاظم مزینانی را تسلیت گفت

1221

انجمن متخصصان روابط عمومی با انتشار پیامی درگذشت کاظم مزینانی یکی از فعالان عرصه حوزه روابط عمومی و رسانه را تسلیت گفت. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، کاظم مزینانی، دارای سابقه سال ها فعالیت در روابط عمومی های آموزش و پرورش و بخش های مختلف نهاد ریاست جمهوری را داشت، همچنین ایشان مسئولیت سرپرستی وب‌سایت‌ پایگاه اطلاع رسانی دولت را ... بیشتر بخوانید »

کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران منتشر شد

67767676

کتاب سال روابط‌عمومی‌ ایران (۹۹) حاوی مطالب علمی و تحلیلی رویدادهای روابط‌عمومی‌ در ایران و جهان توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ منتشر شد. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، این کتاب شامل بخش های مختلفی اعم از مقالات علمی داخلی و ترجمه ای با رویکرد کاربردی نظیر ارزیابی پیشرفت تحقیقات روابط‌عمومی‌ جهانی، اهمیت استفاده از هوش مصنوعی و شبکه های اجتماعی در ... بیشتر بخوانید »

در ۲ سال گذشته به اندازه کل تاریخ بشریت، داده تولید شده است

61998841

 رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی گفت: در دو سال گذشته به اندازه کل تاریخ بشریت، داده تولید شده است سیدشهاب سیدمحسنی در کارگاه آموزشی روابط عمومی و مدیریت تولید محتوا ویژه مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی که به مناسبت روز خبرنگار در تبریز برگزار شد، با تعریف محتوای اطلاعاتی، گفت: محتوا به واحد اطلاعاتی و داده‌ای گفته می‌شود ... بیشتر بخوانید »

انجمن متخصصان روابط‌عمومی بر توسعه ارتباط و تعامل روابط‌عمومی ها ورسانه ها تاکید کرد

1719338

انجمن متخصصان روابط‌عمومی با انتشار پیامی به مناسبت روز ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، بر توسعه ارتباط وتعامل بین روابط‌عمومی ها و رسانه ها تاکید کرد. به گزارش کمیته ارتباطات، انجمن متخصصان روابط‌عمومی با انتشار پیامی ضمن تبریک و گرامیداشت این روز به تمامی دست اندرکاران عرصه رسانه، جایگاه و رسالت خبرنگاری را در جامعه بسیار مهم و خطیر دانسته و ... بیشتر بخوانید »

انجمن متخصصان روابط عمومی، درگذشت دو نفر از کارشناسان روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی را تسلیت گفت

index

به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، درپی درگذشت سرکار خانم ها فلورا نیکخو و مریم خانلو از کارشناسان مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی به علت کرونا ، انجمن متخصصان روابط عمومی با انتشار پیامی، این ضایعه را به خانواده های ایشان و همکاران شان در مجموعه روابط عمومی های وزارت جهاد کشاورزی تسلیت گفته و برای ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top