آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار روابط عمومی » تقدیر رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

تقدیر رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی از مرکز ارتباطات شهرداری تهران

 

روابط عمومی شهرداری تهران، روز روابط عمومی را با نصب بیلبردی نزدیک ساختمان مرکزی سازمانها به آنها تبریک گفت که این اقدام با تقدیر رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران همراه شد.

به گزارش  انجمن متخصصان روابط عمومی، دکتر حسین امامی در نامه ای خطاب به غلامحسین محمدی، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران این اقدام را “شایسته و خلاقانه” توصیف کرده که “موجب ایجاد حس مثبت، افزایش انگیزه و ارتقای روحیه همکاری در آنها می شود.”

رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی در این پیام آورده است: در شرایطی که دغدغه و مشغله های کاری تشکر و تقدیرها را کمرنگ تر از گذشته کرده است، ولی اقدام به جای شهرداری تهران، ضمن یادآوری این اقدام مبارک، موجب شد تا دیگران برای حرفه و تخصص روابط عمومی ارزش بیشتری قائل شوند.

در پایان این نامه از زحمات رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل و همکاران روابط عمومی شهرداری تهران در اجرای موفق این طرح بزرگ تقدیر و تشکر شده است.

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top