آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار انجمن متخصصان روابط عمومی » کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود

کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود

کتاب سال روابط عمومی ایران حاوی وقایع و رویدادهای علمی واجرایی روابط عمومی در ایران و جهان درسال ۹۸ توسط انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری سایر حوزه های فعال علمی و دانشگاهی و با حمایت روابط عمومی سازمان ها ودستگاههای اجرایی تا پایان سال جاری انتشار می یابد.

به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، این کتاب حاوی مقالات علمی، ترجمه، پژوهش ،سخنرانی منتخب ،گزارش های تحلیلی، یادداشت ها، مصاحبه ها، معرفی کتب و تازه های نشر در حوزه روابط عمومی و همچنین بانگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در ایران و جهان مربوط به دوره زمانی سال ۹۸ می باشد.

بر پایه این گزارش، انجمن متخصصان روابط عمومی طی یک دهه اخیر به منظور مستندسازی وقایع روابط عمومی ایران وکمک به توسعه ادبیات نظری وعلمی و اعتلای دانش روابط عمومی در کشور هر ساله نسبت به تهیه و انتشار کتاب سال روابط عمومی ایران اقدام کرده که خوشبختانه با استقبال جامعه روابط عمومی نیز همراه بوده است.

همچنین انجمن متخصصان روابط عمومی آماده دریافت هرگونه نظر و پیشنهاد اساتید، صاحب نظران و علاقمندان این حوزه برای پربارتر شدن و غنای بیشتر این کتاب می باشد. درضمن علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرسww.iaprs.ir مراجعه یا با شماره ۶۶۹۷۷۹۲۰ دفتر انجمن تماس حاصل نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top