آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار انجمن متخصصان روابط عمومی » انجمن متخصصان روابط عمومی خواستار حرفه ای گرایی در روابط عمومی ها شد

انجمن متخصصان روابط عمومی خواستار حرفه ای گرایی در روابط عمومی ها شد

1465799101

انجمن متخصصان روابط عمومی با انتشار بیانیه ای ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی و ارتباطات خواستار توجه روابط عمومی ها به حرفه گرایی در انجام وظایف و ماموریت ها شد.

 به گزارش کمیته ارتباطات انجمن در این بیانیه آمده است:برای تحقق حرفه ای گرایی در روابط عمومی ها نیازمند نیروهای انسانی متخصص درحوزه ارتباطات هستیم که با معیارها ،اصول و مهارت های یک روابط عمومی حرفه ای آشنا و آن را به کاربندند.

 در بخش دیگری از این بیانیه با تاکید بر ضرورت حرکت روابط عمومی ها از رویکرد مراسم گرایی و امور تشریفاتی به تحلیل گرایی و توجه به تخصص گرایی آمده است: روابط عمومی ها باید از امور تدارکاتی و تشریفاتی و روبنایی در سازمان ها دوری کرده و به دنبال بهره گیری ازشیوه های نوین ارتباط وتعامل موثر با مخاطبان سازمان و پاسخگویی و روشنگری افکار عمومی باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top