آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار انجمن متخصصان روابط عمومی » تخصص گرایی در روابط عمومی موجب کارآمدی سازمان می‌شود

تخصص گرایی در روابط عمومی موجب کارآمدی سازمان می‌شود

  انجمن متخصصان روابط عمومی در راستای بخشنامه اخیر دولت مبنی براستفاده از نیروهای متخصص در روابط عمومی ها، با انتشار بیانیه ای خواستار اجرا و جدی گرفته شدن این آیین نامه در دستگاههای اجرایی شد.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی انجمن، در بخشی از این بیانیه آمده است: در یکی دو دهه اخیر آئین نامه ها و بخشنامه های زیادی در راستای توسعه و تحول روابط عمومی در دستگاه های اجرایی در جهت ارتقاء جایگاه، تقویت نیروی انسانی و تامین اعتبارات مناسب و توجه به آموزش از سوی دولت ابلاغ شده است که متاسفانه کمتر در دستگاهها جنبه اجرایی و عملیاتی پیدا کرده است.


در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به نقش نیروی انسانی متخصص وکارآمد در روابط عمومی ها آمده است: روابط عمومی یک علم، فن و حرفه تخصصی است لذا مدیریت و فعالیت در این حرفه با استفاده از نیروهای متخصص و هنرمند امکان پذیر خواهد بود.


در ادامه این بیانیه نیز آورده شده، انجمن متخصصان روابط عمومی در راستای رسالت حرفه ای خود در ابتدای دولت یازدهم، بسته اعتلای دانش روابط عمومی در ایران را تهیه و برای دولت ارسال کرد که در بندهای یک و شش آن صراحتا بر اجرایی شدن آئین نامه های روابط عمومی در دستگاههای اجرایی وتوجه به آموزش و به کارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای در روابط عمومی ها تاکید شده است.


انجمن متخصصان روابط عمومی با تقدیر از اقدام ارزنده معاون اول رئیس جمهوری، خواستار تبیین و ابلاغ شاخص های اشاره شده در بخشنامه شد و آمادگی خود را برای تهیه و تدوین این شاخص ها اعلام کرد.

Scroll To Top