آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

مهدی باقریان رییس انجمن

مهدی باقریان رییس انجمن

Bagherian
مهدی باقریان بیش از سی سال است که به عنوان نویسنده و محقق روابط عمومی در این حوزه فعالیت می کند. وی کار حرفه ای خود را با مدیریت روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در اواخر سال ۱۳۷۰ آغاز کرد.

او که به عنوان “کارشناس برتر روابط عمومی ایران” در سال ۱۳۷۶ انتخاب شده بود، موفق شد لوح تقدیر و تندیس کتاب سال را به دلیل تالیف کتاب “فلسفه روابط عمومی کاربردی” از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند.

باقریان به عنوان اولین و تنها دارنده اعتبارنامه متخصصان روابط عمومی در ایران (APR) شناخته می شود و این اعتبارنامه را در سال ۱۳۸۷ از موسسه روابط عمومی مالزی دریافت کرد.

وی با پایه گذاری “انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی” به عنوان مبدع و هیئت موسس و هئیت مدیره این انجمن و مشارکت در برگزاری اولین و دومین “کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی”، موفق شد در سال ۱۳۹۱ نخستین “جایزه ممتاز جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی” را از دست نخست وزیر مالزی دریافت نماید.

اندیشه های وی در کتاب ها، مقالات و یاداشت هایی که طی سالهای طولانی فعالیت در این حوزه منتشر کرده، ‌تبلور پیدا کرده است

“فلسفه روابط عمومی کاربردی”، “مدیریت گردهمایی”، مدیریت نمایشگاه (مشترک)، “مدیریت تولید و انتشار بروشور” (۱۳۹۱)، “روابط عمومی دولتی”، “فنون روابط عمومی” (۱۳۹۳)، استانداردهای روابط عمومی (جلد ۲- به عنوان یکی از نویسندگان در سال ۱۳۹۴)، مدیریت بحران(۱۳۹۵)، “مدیریت مستندسازی در روابط عمومی”، “استانداردهای روابط عمومی” جلد سوم (۱۳۹۶)، “مقررات روابط عمومی” و “مهارتهای ارتباطی موثر” (۱۳۹۷) از جمله آثار وی می باشد.

باقریان همچنین مدیریت ترجمه و انتشار بیش از ۸۰ عنوان کتاب منجمله “دایره المعارف روابط عمومی” در دو جلد نفیس در ۱۸۰۰ صفحه و “فرهنگ جامع واژگان روابط عمومی” را به عهده داشته است.

راه‌اندازی نخستین “شبکه اطلاع‌رسانی روابط عمومی ایران تحت عنوان”شارا” (www.shara.ir) هم از دیگر اقدامات وی در حوزه روابط عمومی و ارتباطات است که از سال ۱۳۹۰ راه اندازی شد و در همین مدت کوتاه توانسته است جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد.

در خصوص صلاحیت های حرفه ای وی در طول ۳۰ سال، او تهیه و تنظیم و انتشار نخستین «سرود روابط عمومی» در ایران، بنیانگذاری جایزه دکتر حمید نطقی پدر روابط عمومی ایران (۱۳۸۳)، برگزاری دومین دوره کنگره و جوایز ممتاز جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی / ۱۸ آذر ۱۳۹۱، راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌رسانی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران به عنوان تنها سایت دو زبانه روابط عمومی در ایران (ICPR)، برگزاری نخستین دوره آموزشی اینترنت در روابط عمومی در ایران، برگزاری نخستین همایش بین‌المللی روابط عمومی دو (PR 0.2)، برگزاری نخستین همایش زن و روابط عمومی/ ۱۷مهرماه ۱۳۹۲، برگزاری نخستین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری/ ۲۵مرداماه ۱۳۹۴، پیشنهاد بنیانگذاری “ نشان عالی روابط عمومی” و برگزاری نخستین و دومین دوره آن در تالار وحدت با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی در سال های ۱۳۹۲و ۱۳۹۵، برگزاری نخستین و دومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۷، برگزاری ۱۵ دوره کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۷، انتشارا سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران، انتشار نخستین تمبر روابط عمومی در ایران، ارایه نخستین گواهی‌نامه بین‌المللی روابط عمومی به شرکت‌کنندگان اولین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در ایران (۱۳۸۳)، برگزاری نخستین همایش و جشن روابط عمومی در تالار وحدت با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی در سال های۱۳۹۲ و ۱۳۹۵، برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تولد صنعت روابط عمومی در جهان در ایران، برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روابط عمومی ایران در مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۴)، عضویت در هیأت داوری جشنواره ها و همایش های علمی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی، انجام بیش از ۸۰ پروژه پژوهشی و مشاوره‌ای را عهده دار بوده است.

باقریان همچنین به عنوان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی در طرح و ایده تهیه “بسته پیشنهادی روابط عمومی ایران”، “منشور اخلاقی روابط عمومی”، “شیوه نامه انتخاب و انتصاب مدیران روابط عمومی” و ارایه یک “تعریف بومی از روابط عمومی” نقش و همکاری ارزنده ای داشته است.

همچنین وی در سال ۱۳۹۴ به عنوان پژوهشگر و نویسنده برگزیده عرصه وقف از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور انتخاب و معرفی شد.

باقریان به عنوان یک نویسنده و منخصص در حوزه روابط عمومی شناخته شده است و علاوه بر رییس انجمن متخصصان روابط عمومی طی چند سال؛ رییس موسسه کارگزار روابط عمومی، مدیرعامل انتشارات کارگزار روابط عمومی، عضو هیئت مدیره موسسه ارتباط گستر هزاره ریحانه و مدیرمسئول و سردبیر نشریه تخصصی ” کارگزار روابط عمومی” را در کارنامه فعالیت های حرفه ای خود به ثبت رسانده است.

قربانعلی تنگ شیر نائب رییس انجمن

قربانعلی تنگ شیر نائب رییس انجمن

Tangshir

- دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران

- کارشناسی ارشد مدیریت امور فرهنگی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران

- کارشناس تغذیه صنایع غذایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

- مدیر روابط عمومی انجمن جهانی طیور (شاخه ایران)

- مدرس رشته روابط عمومی و ارتباطات در دانشگاه

- مدیر اسبق روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

-عضو شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی کشور

-عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی ایران

- دبیر انجمن صنفی کشتارگاه های صنعتی طیور ایران

- مدیر انتشارات گانتور

- روزنامه نگار و سر دبیر مجله کارگزار روابط عمومی

-عضو انجمن خبرنگاران آزاد

- کارشناس دربرگزاری سمینار– کنگره ها– همایش ها و نشستهای مطبوعاتی در صدا وسیما با سابقه ۱۵ سال کار روابط عمومی  

هادی کمرئی عضو هیات مدیره

هادی کمرئی عضو هیات مدیره

Kamareei

حسین امامی عضو هیات مدیره

حسین امامی عضو هیات مدیره

سید شهاب سید محسنی عضو هیات مدیره

سید شهاب سید محسنی عضو هیات مدیره

- کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی

- مدرس دانشگاه درحوزه روابط عمومی ورسانه

- رییس انجمن متخصصان روابط عمومی

- مولف کتب«کاربردفنون رسانه ای درروابط عمومی»،« ارتباطات رسانه ای در روابط عمومی»،« گزارش نویسی درروابط عمومی»و«کاربردفنون مطبوعاتی درنشریه»

- مشارکت در انتشار کتب “استاندارهای روابط عمومی(جلداول ودوم) “و”هزارپرسش ونکته در باره روابط عمومی “

- تهیه و نگارش بیش از ۱۰۰ مقاله تخصصی پیرامون ارتباطات و روابط عمومی و چاپ آن در روزنامه های کثیرالانتشار کشور و نشریات تخصصی

- ارائه بیش از ۵۰ عنوان مقاله وسخنرانی در همایش ها وکنفرانس های ملی وبین المللی در حوزه ارتباطات وروابط عمومی

-عضویت در هیأت داوری جشنواره ها و همایش های علمی در حوزه ارتباطات وروابط عمومی

- مدیر پروژه انتشار کتاب سال روابط عمومی ایران ازسال ۹۰تاکنون

- کسب رتبه اول مقاله در خصوص « روابط عمومی» در جشنواره برترین های روابط عمومی

- کسب عنوان رتبه برتردربخش تالیف کتاب در هفتمین جشنواره علمی سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

حامدرضا اسماعیلی عضو هیات مدیره

حامدرضا اسماعیلی عضو هیات مدیره

Esmaili

حسن ربیعی عضو هیات مدیره

حسن ربیعی عضو هیات مدیره

 

بازرس

پیمان پرویزی

پیمان پرویزی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top