آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار عمومی

اخبار عمومی

انجمن متخصصان روابط عمومی درگذشت کاظم مزینانی را تسلیت گفت

1221

انجمن متخصصان روابط عمومی با انتشار پیامی درگذشت کاظم مزینانی یکی از فعالان عرصه حوزه روابط عمومی و رسانه را تسلیت گفت. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، کاظم مزینانی، دارای سابقه سال ها فعالیت در روابط عمومی های آموزش و پرورش و بخش های مختلف نهاد ریاست جمهوری را داشت، همچنین ایشان مسئولیت سرپرستی وب‌سایت‌ پایگاه اطلاع رسانی دولت را ... بیشتر بخوانید »

در ۲ سال گذشته به اندازه کل تاریخ بشریت، داده تولید شده است

61998841

 رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی گفت: در دو سال گذشته به اندازه کل تاریخ بشریت، داده تولید شده است سیدشهاب سیدمحسنی در کارگاه آموزشی روابط عمومی و مدیریت تولید محتوا ویژه مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی که به مناسبت روز خبرنگار در تبریز برگزار شد، با تعریف محتوای اطلاعاتی، گفت: محتوا به واحد اطلاعاتی و داده‌ای گفته می‌شود ... بیشتر بخوانید »

انجمن متخصصان روابط عمومی، درگذشت دو نفر از کارشناسان روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی را تسلیت گفت

index

به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، درپی درگذشت سرکار خانم ها فلورا نیکخو و مریم خانلو از کارشناسان مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی به علت کرونا ، انجمن متخصصان روابط عمومی با انتشار پیامی، این ضایعه را به خانواده های ایشان و همکاران شان در مجموعه روابط عمومی های وزارت جهاد کشاورزی تسلیت گفته و برای ... بیشتر بخوانید »

تغییر نام «روابط عمومی»

2514497-IMG_20210723_094353_681

در یک نشست کلاب هاوسی، چالش‌های روابط عمومی در ایران بررسی شد عضو هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی، خواستار تغییر نام «روابط عمومی» در ایران شد. دکتر حسین امامی در توضیح این تغییرنام گفت: ترجمه و معادل خوبی در زبان فارسی برای روابط عمومی انتخاب نشده است و این اسم ناخودآگاه باعث می شود که دولتمردان، مدیران، کارکنان و ... بیشتر بخوانید »

مدیریت و دکتر نطقی

45545

تاریخ روابط‌عمومی با تاریخ مدیریت، نقاط اشتراک فراوانی دارد و رابطه اش با مدیر مثل رابطه یک حسابدار با مدیر است. دکتر حمید نطقی معتقد بود سخنی که درباره حکومت ها گفته شده در مورد روابط عمومی نیز درست است: «هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی است که دارد.» ۱٫ مدیریت نو روابط عمومی بر شالوده فلسفه مدیریت نو است؛ این ... بیشتر بخوانید »

نظریه روابط‌عمومی دکتر نطقی

54545554

نظریه روابط‌عمومی دکتر نطقی (مروری بر زندگی‏نامه دکتر حمید نطقی بنیانگذار و پدر روابط‌عمومی ایران) مهدی باقریان عضو هیات مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران مقدمه حمید نطقی در ۱۱ شهریور سال ۱۲۹۹ هجری شمسی در تبریز متولد شد. وی پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی در این شهر با خانواده خویش به شهر آستارا مهاجرت کرد و در مدرسه حکیم نظامی ... بیشتر بخوانید »

روابط عمومی بیش از آن که بوق سازمان باشد، گوش شنیدن مطالبات مردم است

168914140

رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی معتقد است اگر روابط عمومی‌ در کشور استاندارد باشد، می‌تواند بحران‌زدا و باعث توسعه سازمانی شود ولی اگر روابط عمومی فقط نقش بوق را داشته باشد می‌تواند بحران‌زا هم باشد. در آستانه پایان کار دولت دوازدهم و آغاز کار دولت سیزدهم، اداره کل پژوهش و بررسی‌های خبری ایرنا میزگردی با عنوان «ارزیابی روابط عمومی ها ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست

foto

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در پیامی درگذشت خبرنگاران ایرنا و ایسنا را تسلیت گفت. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن متخصصان روابط‌عمومی، سیدشهاب سید محسنی درپیام های جداگانه ای به مدیران عامل خبرگزاریهای ایرنا و ایسنا،حادثه ناگور واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران که منجر به جان باختن دو تن از خبرنگاران پرتلاش ایرنا وایسنا شد را تسلیت گفت. دربخشی از این پیام، ... بیشتر بخوانید »

نشست اعضای هیئت داوران “جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران”

IMG_0061

از دیگر برنامه های اجرا شده در پنجمین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش‌های روابط عمومی، برگزاری نشست پرسش و پاسخ و ارایه دیدگاه ها و نظرات اعضای هیئت داوارن بود که با حضور سید شهاب سید محسنی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمود مختاریان رییس هیئت داوران و قرانعلی تنشگیر عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی برگزار شد. در ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top