آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار روابط عمومی » دوره آموزشی مدیریت خلاق برگزار شد

دوره آموزشی مدیریت خلاق برگزار شد

  دوره آموزشی مدیریت خلاق از سلسه دوره های آموزشی روسای دوایر شعبات منطقه شرق بانک مسکن به مدت دو روز ۱۶و ۲۳ مهرماه ۹۸ در سالن اجتماعات سید خندان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزشی استاد قربانعلی تنگ شیر نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی مدرس این دوره ضمن اشاره به اهمیت مدیریت خلاق در عصر انفجار اطلاعات گفت: امروز با توسعه علم مدیریت و حضور شبکه های اجتماعی، مدیران با حجم وسیعی از اطلاعات و داده ها روبرو شده اند که حتی امکان و فرصت لازم برای ایجاد فضای خلاقیت و برطرف کردن موانع خلاقیت را ندارند. در حالیکه مدیریت خلاق باید موانع ایجاد خلاقیت در فرد و سازمان را از بین برده و راههای ایجاد خلاقیت را توسعه دهند. داشتن نیروهای خلاق می تواند به توسعه اهداف آنها کمک های ارزشمندی بنماید.


این مدرس دانشگاه در ادامه سه رکن اساسی موثر مدیریت خلاقیت را داشتن مدیران خلاق- سازمانهای خلاق و کارکنان خلاق دانست که باید همه آنها توسعه پیدا کنند.


توانایی ذهنی – داشتن تمرکز ذهنی- داشتن دانش بالا- ریسک کردن و نترسیدن– خوب دیدن و آگاهی داشتن از مشخصات یک مدیر خلاق و موفق می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top