آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار انجمن متخصصان روابط عمومی » کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز متخصصان روابط عمومی تشکیل شد

کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز متخصصان روابط عمومی تشکیل شد

18-10-31-165830qw3vkceh

انجمن متخصصان روابط عمومی اقدام به تشکیل کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز و اعتبارنامه متخصصان به شاغلان روابط عمومی کرد.

به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، این کمیته ضمن بررسی شرایط و ویژگیهای اعطای مجوز به کارگزاران روابط عمومی، به دنبال پیاده کردن سیستمی برای حرفه ای کردن روابط عمومی در ایران است.

رییس انجمن متخصصان روابط عمومی در همین رابطه در جلسه هیات مدیره گفت: با توجه به رشد فزاینده روابط عمومی در ایران، زمان آن فرا رسیده که حداقلی برای استاندارد حرفه ای تنظیم شود و این کمیته ملزم شده استاندارهایی را که در دیگر کشورها اعمال می شوند را مورد بررسی قرار داده و طی یک ماه گزارش آن را ارائه کند.

مهدی باقریان رییس کمیته بررسی اعطای مجوز به کارگزاران روابط عمومی با بیان این مطلب که اعطای مجوز و اعتبارنامه متخصصان روابط عمومی در سال ۱۹۶۴توسط گروهی از رهبران آینده گرای روابط عمومی بنا نهاده شد، گفت: اعتبارنامه متخصصان روابط عمومی یک مدرک حرفه ای و ممتاز در صنعت روابط عمومی است و دستاورد اصلی آن، تعهد برای یادگیری از طریق آموزش مداوم و توسعه حرفه ای فعالیتهای روابط عمومی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top