آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار روابط عمومی » مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی رگولاتوری منصوب شد

مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی رگولاتوری منصوب شد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در حکمی حامدرضا اسماعیلی عضو هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی را بعنوان مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون رگولاتوری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی در مراسم معارفه و تودیع مدیران روابط عمومی قبلی و فعلی این سازمان با اشاره به جایگاه ویژه رگولاتوری گفت: رگولاتوری نهاد واسط بین حاکمیت و بخش خصوصی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که از یکسو با انتظارات مردم برای پاسخگوئی و دفاع از حقوقشان مواجه است، از سوی دیگر بخش خصوصی انتظار دارد این نهاد با تنظیم بازار و ایجاد رابطه موثر بین دولت و بخش خصوصی زمینه تسهیل در حوزه کسب و کارشان را فراهم کند. و همچنین پاسخگوی انتظارات دولت در توسعه زیرساخت‌ها و ارایه سرویسهای مناسب به جامعه باشد.

وی افزود: این موقعیت و ایجاد نقطه تعادل بین این انتظارات مسئولیت سنگینی است و به همان نسبت مسئولیت مدیرکلی دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون در ایجاد تعامل مطلوب، حضور موثر و پویا در رسانه‌ها و فراهم کردن زمینه تدوین مقررات مناسب در حوزه ICT، دشوار است.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ضمن قدردانی از تلاشهای جهانگیر اسدی مدیرکل سابق دفتر ریاست و روابط عمومی این سازمان وی را به عنوان مشاور امور اجرایی معاونت نظارت و اعمال مقررات این سازمان منصوب کرد.

حامدرضا اسماعیلی پیش از این مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top